zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

No products at this time.

Blog

Polimer

Polimer

Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach zieleni, zawieszone na bardzo ładnym zielonym łańcuszku. Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm i zakładany przez głowę.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach różu, zawieszone na bardzo ładnym kremowym łańcuszku.Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach błękitu, zawieszone na bardzo ładnym niebieskim łańcuszku. Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach zieleni, zawieszone na bardzo ładnym zielonym łańcuszku.Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach zieleni, zawieszone na bardzo ładnym zielonym łańcuszku.Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik został wykonany z ceramiki, srebrnego hematytu i masy polimerowej. Naszyjnik ma długość ok 50 cm, dodatkowo z możliwością jego przedłużenia o 5 cm.
Naszyjnik z ręcznie robionych kwiatków z masy polimerowej. Kwiatki wielkości 2,0-3,5- cm w w kolorze czerwono różowym, zawieszone na bardzo ładnym czarnym łańcuszku. Naszyjnik ma długość ok 80 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym, bezowym, szarym, czerwonym, zawieszone na bardzo ładnym ciemno brązowym łańcuszku.Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze czerwono, złoto, szarym, zawieszone na bardzo ładnym ciemno czerwonym łańcuszku. Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik na łańcuszku w kolorze srebrnym z wykonanymi ręcznie dzwonkami z masy polimerowej w kolorze biało srebrnym.
Naszyjnik z wykonanymi ręcznie dzwoneczkami z masy polimerowej w kolorze srebrnym. Szary skręcany sznurek.
Naszyjnik z wykonanymi ręcznie dzwoneczkami z masy polimerowej w kolorze złotym na skręcanym sznurku.