zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Blog

Polimer

Polimer

Naszyjnik dzwoneczki z masy polimerowej. Dzwoneczki robione ręcznie z białej glinki ozdobionej srebrną folią i pastą. Szary skręcany sznurek. Naszyjnik jest długości ok 50 cm z możliwością przedłużenia o 4 cm.
Naszyjnik z masy polimerowej Premo Sculpey. Wzór został wykonany metodą sitodruku dzięki sitom do mas polimerowych polskiej marki Moiko silkscreens. Nadruk ozdobiony lakierami hybrydowymi w odcieniach delikatnego różu i fioletu. Naszyjnik ma długość 45 cm.
Naszyjnik z masy polimerowej ceramiki i drobnych błękitnych koralików szklanych. Długość naszyjnika 55 cm, plus 5 cm przedłużka.
Naszyjnik dzwoneczki z masy polimerowej. Dzwoneczki zostały wykonane ręcznie z beżowej glinki ozdobionej złotą folią i pastą. Całość zamontowana na skręcanym sznurku. Naszyjnik jest długości ok 50 cm z możliwością przedłużenia o 4 cm.
Naszyjnik srebrne dzwonki zawieszone na łańcuszku w kolorze srebrnym wykonane z masy polimerowej w kolorze biało srebrnym.
Niebieski naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w kolorze białym i różnych odcieniach błękitu, zawieszone na bardzo ładnym niebieskim łańcuszku. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik z masy polimerowej koraliki wykonane ręcznie. Wielkość koralików ok 2 cm i są w kolorze białym i różnych odcieniach zieleni, zawieszone na bardzo ładnym zielonym łańcuszku. Naszyjnik ma długość ok 62 cm i zakładany przez głowę.
Różowy naszyjnik z masy polimerowej. Koraliki ręcznie robione wielkości ok 2 cm w kolorze białym i różnych odcieniach różu, zawieszone na bardzo ładnym kremowym łańcuszku. Naszyjnik ma długość ok 62 cm.
Naszyjnik z masy polimerowy ceramiki i srebrnego hematytu. Naszyjnik ma długość ok 50 cm, dodatkowo z możliwością jego przedłużenia o 5 cm.
Oczekiwanie na dostawę
Naszyjnik z masy polimerowej. Kwiatki wielkości 2,0-3,5- cm w w kolorze czerwono różowym, zawieszone na bardzo ładnym czarnym łańcuszku. Naszyjnik ma długość ok 80 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik z masy polimerowej. Koraliki robione ręcznie wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach zieleni, zawieszone na bardzo ładnym zielonym łańcuszku. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Zielony naszyjnik z masy polimerowej. Ręcznie robione koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach zieleni, zawieszone na bardzo ładnym zielonym łańcuszku. Naszyjnik jest delikatny w wyglądzie i ma długość ok 62 cm.