Koraliki, kamyki, polimery

Zielona bransoletka z tulipanami Zielona bransoletka z tulipanami 2
Na stanie
Koraliki, kamyki, polimery

Zielona bransoletka z tulipanami

P604
60,00 zł
Zielona bransoletka z tulipanami na łańcuszku ze stali szlachetnej. Tulipany długość 10 mm.
Bransoletka różowe kwiaty Bransoletka różowe kwiaty 2
Na stanie
Koraliki, kamyki, polimery

Bransoletka różowe kwiaty

P605
55,00 zł
Bransoletka różowe kwiaty. Żółte kwiaty tulipanki o długości ok 10 mm na łańcuszku ze stali szlachetnej. Bransoletka zapinana na karabińczyk, umożliwia dopasowanie do każdego obwodu nadgarstka.
Kolorowa bransoletka Kolorowa bransoletka 2
Na stanie
Bransoletki

Kolorowa bransoletka

ZPola 596
55,00 zł
Kolorowa bransoletka z kwiatkami ozdobionymi kolorowym pyłkiem. Kwiatki zawieszone na łańcuszku ze stali szlachetnej. Długość bransoletki 20 cm. Bransoletka zapinana na karabińczyk co pozwoli na dopasowanie do własnego obwodu nadgarstka.
Fioletowo turkusowa bransoletka Fioletowo turkusowa bransoletka 2
Na stanie
Bransoletki

Fioletowo turkusowa bransoletka

ZPola 595
55,00 zł
Fioletowo turkusowa bransoletka wykonana ręcznie z glinki polimerowej. Bransoletka w kolorze fioletu i turkusu. Wnętrza elementów bransoletki ozdobione perłowym pyłkiem w kolorze mocnej zieleni. Bransoletka z dzwonkami o wielkości ok 8-10 mm i całkowitej długości 19 cm. Zapięcie na karabińczyk umożliwia dopasowanie bransoletki do indywidualnego rozmiaru....
Bransoletka stare złoto Bransoletka stare złoto 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka stare złoto

ZPola 594
55,00 zł
Bransoletka z glinki polimerowej wykonana ręcznie w kolorze starego złota. Elementy bransoletki wielkości ok 6-8 mm. Bransoletka na drobnym łańcuszku ze stali szlachetnej o całkowitej długości 18,5 cm. Istnieje możliwość dopasowania długości bransoletki.
Zielono różówa bransoletka Zielono różówa bransoletka 2
Na stanie
Bransoletki

Zielono różówa bransoletka

ZPola 592
60,00 zł
Zielono różowa bransoletka z glinki polimerowej. Bransoletka jest w kolorze ciemnej zgaszonej zieleni z perłowym połyskiem ozdobiona blado różowym pyłkiem we wnętrzu każdego dzwoneczka. Lśniący łańcuszek ze stali szlachetnej. Długość bransoletki 19 cm, zapinana na karabińczyk, co pozwala na dopasowanie bransoletki na każdy rozmiar do 19 cm w obwodzie...
Zielona bransoletka kwiatki Zielona bransoletka kwiatki 2
Na stanie
Bransoletki

Zielona bransoletka kwiatki

ZPola 591
60,00 zł
Zielona bransoletka z kwiatów. Wykonana ręcznie z masy polimerowej w kolorze zielonym, dodatkowo ozdobionej kolorowymi pyłkami. Kwiatki wielkości 10 mm. Zapinana na karabińczyk dopasuje się do obwodu nadgarstka.
Fioletowa bransoletka kwiatki Fioletowa bransoletka kwiatki 2
Na stanie
Bransoletki

Fioletowa bransoletka kwiatki

ZPola 588
60,00 zł
Fioletowa bransoletka kwiatki z glinki polimerowej ozdobionej płatkami złotego szlagmetalu. Kwiatki wykonane ręcznie. Bransoletka jest lekka. Kwiatki wielkości od 10 do 20 mm zawieszone na łańcuszku ze stali szlachetnej. Bransoletka przepięknie prezentuje się na nadgarstku.
Bransoletka pomarańcza z różem Bransoletka pomarańcza z różem 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka pomarańcza z różem

ZPola 589
55,00 zł
Kolorowa bransoletka kwiatki z glinki polimerowej. Elementy bransoletki w kształcie kwiatków i dzwonków wykonane ręcznie w kolorach pomarańczy z różem. Bransoletka jest lekka. Kwiatki i dzwonki zawieszone na łańcuszku ze stali szlachetnej. Bransoletka prezentuje się pięknie na nadgarstku..
Bransoletka z kwiatków Bransoletka z kwiatków 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka z kwiatków

ZPola 583
55,00 zł
Bransoletka z kwiatków z masy polimerowej. 25 kwiatków wykonanych ręcznie w kolorze zielonym i refleksami złotymi. Wielkość kwiatków ok 8 mm. Metalowe elementy wykonane ze stali szlachetnej. Bransoletka w stylu romantycznym idealnie uzupełni twoją stylizację
Bransoletka z fioletowymi kwiatkami Bransoletka z fioletowymi kwiatkami 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka z fioletowymi kwiatkami

ZPola 298
55,00 zł
Bransoletka wykonana z ręcznie robionych kwiatków z masy polimerowej. Kwiatki wykonane z wielka starannością w rozmiarze ok. 14 mm. Łańcuszek stal szlachetna. Całkowita długość bransoletki ok 23,5 cm. Poinformuj mnie jeśli potrzebujesz innej długości.
Bransoletka w kolorze miętowym Bransoletka w kolorze miętowym 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka w kolorze miętowym

ZPola 375
55,00 zł
Bransoletka w kolorze miętowym to 11 ręcznie robionych kwiatuszków z masy polimerowej w Twoim ulubionym kolorze. Wielkość kwiatków ok 10 mm. Dodatkowo dodano drobne 8 mm opale. Metalowe elementy wykonane ze stali szlachetnej. Ogniwa łańcuszka 6/7 mm. Bransoletka z kwiatkami, które są bardzo lekkie. Bransoletka nada uroku idealnie uzupełniając twoją...
Żółta bransoletka Żółta bransoletka 2
Brak na stanie
Koraliki, kamyki, polimery

Żółta bransoletka

P606
55,00 zł
Żółta bransoletka z tulipankami. Kwiatki masa polimerowa, wielkość 10 mm. Łańcuszek stal szlachetna.
Kolorowa bransoletka kwiatki Kolorowa bransoletka kwiatki 2
Brak na stanie
Bransoletki

Kolorowa bransoletka kwiatki

ZPola 584
55,00 zł
Kolorowa bransoletka kwiatki z glinki polimerowej. Koraliki wykonane ręcznie w kolorach zieleni, turkusu i odrobiny złota. Bransoletka jest lekka. Elementy bransoletki to drobne kwiatuszki z kolorowej masy polimerowej, zawieszone na łańcuszku ze stali szlachetnej. Bransoletka prezentuje się bardzo ciekawie.
Malinowa bransoletka z kwiatkami Malinowa bransoletka z kwiatkami 2
Brak na stanie
65,00 zł
Malinowa bransoletka z kwiatkami wykonana ręcznie. Bransoletka jest bardzo lekka. Kwiatuszki zostały wykonane ręcznie z masy polimerowej. Kwiatki wielkości ok 13 mm. Łańcuszek i zapięcie ze złoconej stali. Zapinana na karabińczyk co daje możliwość dopasowania do obwodu ręki.
Bransoletka ze srebrno białymi dzwoneczkami Bransoletka ze srebrno białymi dzwoneczkami 2
Brak na stanie
Koraliki, kamyki, polimery

Bransoletka ze srebrno białymi dzwoneczkami

Pola 090
65,00 zł
Bransoletka z wykonanymi ręcznie dzwoneczkami z masy polimerowej w stylu romantycznym. Dzwoneczki zostały zrobione z białej glinki polimerowej pokrytej szlagmetalem, wielkość dzwoneczków od 6mm do 15 mm. Łańcuszek z dużymi ogniwkami ze stali szlachetnej. Wielkość bransoletki 23 cm. Istnieje możliwość dopasowania długości bransoletki na życzenie kupującego.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.