zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Blog

Naszyjniki

Naszyjniki

Naszyjnik z masy polimerowej Premo Sculpey. Wzór został wykonany metodą sitodruku dzięki sitom do mas polimerowych polskiej marki Moiko silkscreens. Nadruk ozdobiony lakierami hybrydowymi w odcieniach delikatnego różu i fioletu. Naszyjnik ma długość 45 cm.
Naszyjnik z ręcznie szytych kwiatków z tafty w odcieniach błękitu i szarości z koralikami z ceramiki.
Beżowy naszyjnik Pola z masy polimerowej i ceramiki. Wielkość ceramiki 3.5 cm i 1,7 cm. Polimerowe kule 2,5 cm. Naszyjnik ma długość ok 50 cm, dodatkowo z możliwością jego przedłużenia o 5 cm.
Naszyjnik z ręcznie szyty z atłasu w kolorze biało szarym. Długość naszyjnika ok 55 cm.
Niebieski naszyjnik z masy polimerowej Premo Sculpey. Nadruk w kwiaty dzięki sitom do mas polimerowych polskiej marki Moiko silkscreens. Kolorowany lakierami hybrydowymi w odcieniach niebieskiego. Naszyjnik ma długość 45 cm.
Brązowo złoty naszyjnik z masy polimerowej. Podłużne koraliki wykonane ręcznie z kolorowej glinki. Naszyjnik jest lekki, całość zawieszona na skórzanym rzemieniu.
Fioletowy naszyjnik z masy polimerowej wykonany metoda sitodruku. Wykorzystano oryginalne sita polskiej firmy Moiko silkscreens, pokolorowany lakierem hybrydowym na wysoki połysk. Fioletowy lakierowany sznurek.
Niebieski naszyjnik z nadrukiem domków. Zdobienia wykonane metodą sitodruku. Naszyjnik ręcznie kolorowany lakierami na wysoki połysk.
70,00 zł
Naszyjnik w listki w pastelowych kolorach. Wykonane ręcznie trzy owalne krążki z glinki polimerowej z nadrukiem listów i wykończone lakierem hybrydowym. Kremowy sznurek.
Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Zawiera koraliki z masy perłowej koraliki szklane i kamienie jadeit.
Naszyjnik z masy polimerowej ręcznie robiony,malowany farbami akrylowymi metalicznymi i powlekany przeźroczystą glinka dla podkreslenia głebi kolorów. Zamontowany został na lince jubilerskiej w kolorze bordowym.
Naszyjnik z masy polimerowej. Koraliki robione ręcznie wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach zieleni, zawieszone na bardzo ładnym zielonym łańcuszku. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
FB