Koraliki TOHO, kamienie

Czerwona pleciona bransoletka z koralikami Toho Czerwona pleciona bransoletka z koralikami Toho 2
Na stanie
Koraliki TOHO, kamienie

Czerwona pleciona bransoletka z koralikami Toho

ZL187
75,00 zł
Czerwona pleciona bransoletka z koralikami Toho w kolorze czerwono różowym. Koraliki oplecione na skórzanym rzemieniu w kolorze stalowym. Zapięcie na guzik. Bardzo wygodna do noszenia.
Czerwona bransoletka z koralikami szklanymi Czerwona bransoletka z koralikami szklanymi 2
Na stanie
Koraliki TOHO, kamienie

Czerwona bransoletka z koralikami szklanymi

ZL173
75,00 zł
Czerwona bransoletka z koralikami szklanymi w kolorze czerwono złotym. Bransoletka wykonana ręcznie, koraliki zostały oplecione na skórzanym rzemieniu w kolorze brązowym. Wielkość koralików do 4 mm. Wykorzystano koraliki Toho i różne szklane drobne koraliki. Rozmiar bransoletki na rękę o obwodzie do 17,5 cm. Bransoletka jest zapinana na guzik. Bardzo...
Pleciona fioletowa bransoletka Pleciona fioletowa bransoletka 2
Brak na stanie
Koraliki TOHO, kamienie

Pleciona fioletowa bransoletka

L190
75,00 zł
Pleciona fioletowa bransoletka z koralikami Toho. Bransoletka do owinięcia na nadgarstek - 3 okrążenia. Koraliki w kolorze fioletu, brązu i złota. Całkowita długość bransoletki 57 cm i dopasowana na nadgarstek o obwodzie do 17,5 cm. Skórzany rzemień w kolorze brązowym.
Zielono miętowa pleciona bransoletka Zielono miętowa pleciona bransoletka 2
Brak na stanie
Koraliki TOHO, kamienie

Zielono miętowa pleciona bransoletka

L186
75,00 zł
Zielono miętowa pleciona bransoletka z koralikami Toho. Bransoletka do owinięcia na nadgarstek - 3 okrążenia, zapięcie na dekoracyjny guzik. Koraliki w kolorze zielonym i miętowym. Całkowita długość bransoletki 54 cm i dopasowana na nadgarstek o obwodzie do 17,5 cm. Skórzany rzemień w kolorze perłowym.
Jasno różowa bransoletka na rzemieniu Jasno różowa bransoletka na rzemieniu 2
Brak na stanie
Koraliki TOHO, kamienie

Jasno różowa bransoletka na rzemieniu

L189
75,00 zł
Bransoletka na rzemieniu z koralikami szklanymi Toho w kolorze jasnego różu i fioletu. Bransoletka oplata nadgarstek i zapinana jest na guzik. Pasuje na obwód reki do ok 16 cm. Całkowita długość 56,5 cm. Do wykonania bransoletki użyto japońskie koraliki TOHO. Jasno perłowy rzemyk skórzany o średnicy 1,5 mm.
Złoto różowa bransoletka Złoto różowa bransoletka 2
Brak na stanie
Koraliki TOHO, kamienie

Złoto różowa bransoletka

ZL178
75,00 zł
Złoto różowa bransoletka z koralikami szklanymi oplecionymi na skórzanym rzemieniu w kolorze brązowym. Złoto różowe koraliki szklane japońskiej firmy TOHO w rozmiarze do 4 mm. Rozmiar bransoletki na rękę o obwodzie do 17,5 cm. Bransoletka jest zapinana na guzik w kolorze złotym. Bardzo wygodna do noszenia.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.