zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

No products at this time.

Blog

Koraliki TOHO, kamienie

Koraliki TOHO, kamienie

Bransoletka z japońskich koralików TOHO i szklanych kryształków oplecionych na skórzanym rzemieniu w kolorze granatowym. Rozmiar bransoletki na rękę o obwodzie do 18 cm. Istnieje możliwość zamówienia bransoletki pod indywidualny rozmiar.
Bransoletka ręcznie pleciona z wysokiej jakości japońskich koralików Toho na skórzanym rzemieniu w kolorze złotym, koraliki czerwone, złote i kremowe.
Granatowa bransoletka z japońskich koralików TOHO i szklanych kryształków. Koraliki zostały oplecione na ciemno niebieskim skórzanym rzemieniu. Każda tego typu bransoletka zawiera niepowtarzalną kombinację koralików w różnych odcieniach błękitu i granatu.
Bransoletka ręcznie pleciona z wysokiej jakości japońskich koralików Toho na skórzanym rzemyku w kolorze stalowo niebieskim. Koraliki drobne w kolorze stalowo niebieskim i złotym. Bransoletka pasuje do obwodu ręki do 17,5 cm.
Bransoletka ręcznie pleciona z wysokiej jakości japońskich koralików Toho na skórzanym rzemieniu w kolorze złotym, koraliki kremowo złote.
Bransoletka w kolorze miętowym z japońskich koralików TOHO oplecionych na srebrnym skórzanym rzemieniu, Koraliki w kolorze mietowym i jasno szarym.
Bransoletka z japońskich koralików TOHO oplecionych na złotym skórzanym rzemieniu. Koraliki w kolorze brązowo złotym, kremowym i jasno zielonym.
Bransoletka ręcznie pleciona z wysokiej jakości japońskich koralików Toho na skórzanym rzemieniu w kolorze perłowo różowym, koraliki czerwone, złote i kremowe.
Bransoletka z japońskich koralików TOHO i oplecionych na skórzanym rzemieniu w kolorze perłowym Jest to jedyna i niepowtarzalna kombinacja koralików w różnych odcieniach różu, bieli, granatu. Rozmiar koralików 4 mm w kształcie kostki. Rozmiar bransoletki na rękę o obwodzie do 18 cm. Bransoletka opłata rękę 4-krotnie. Istnieje możliwość zamówienia bransoletki pod indywidualny rozmiar.
Bransoletka z japońskich koralików TOHO i szklanych kryształków oplecionych na skórzanym rzemieniu w kolorze perłowym. Koraliki w różnych odcieniach różu, bieli, granatu. Rozmiar bransoletki na rękę o obwodzie do 17,5 cm. Istnieje możliwość zamówienia bransoletki pod indywidualny rozmiar.
Bransoletka z japońskich koralików TOHO oplecionych na złotym skórzanym rzemieniu, Koraliki w kolorze brązowo złotym, kremowym i czerwonym Rozmiar bransoletki na rękę o obwodzie do 17,5 cm. Istnieje możliwość zamówienia bransoletki pod indywidualny rozmiar.
Bransoletka z drobnych koralików hematytu o rozmiarze 4mm oplecionych na skórzanym rzemieniu Rozmiar bransoletki na rękę o obwodzie do 18 cm. Istnieje możliwość zamówienia bransoletki pod indywidualny rozmiar.