Szkło

Bransoletka szkło weneckie niebieska Bransoletka szkło weneckie niebieska 2
Na stanie
Strona główna

Bransoletka szkło weneckie niebieska

ZAnabella126
65,00 zł
Bransoletka szkło weneckie niebieska. Koraliki wielkości od 8 do 12 mm. Koraliki z charakterystycznymi dla tego szkła srebrnymi refleksami wewnątrz. Bransoletka ze względu sposób zamontowanych koralików sprawia, że słychać przyjemny brzęk przesuwających się po ręku elementów bransoletki. Bransoletka jest zapinana na karabińczyk z opcją regulowania jej...
Bransoletka z dużym szklanym koralikiem Bransoletka z dużym szklanym koralikiem 2
Na stanie
Bransoletka z dużym biało srebrnym koralikiem szklanym. Wnętrze koralika w stylu szkła Murano i wielkości 18 mm /12 mm. Dodatkowo po obu stronach koraliki kryształu górskiego. Bransoletka zamontowana na szarej lince kauczukowej. Zapięcie stal szlachetna.
Bransoletka z dekoracyjnym koralikiem Bransoletka z dekoracyjnym koralikiem 2
Na stanie
40,00 zł
Bransoletka z dekoracyjnym koralikiem w kolorach brązu. Koralik szklany o rozmiarze 20 mm / 8mm w kształcie brązowego walca z różowymi kuleczkami. Bransoletka jest zapinana na karabińczyk z opcją regulowania jej długości. Elementy metalowe - stal szlachetna.
Bransoletka różowa Bransoletka różowa 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka różowa

Small92
40,00 zł
Bransoletka z różowymi koralikami szklanymi zapinana na karabińczyk. Na środku bransoletki znajduje się duży 15 mm koralik. Koralik jest ozdobiony w stylu szkła Murano. Wykończenia metalowe bransoletki to stal szlachetna.
Bransoletka z koralików szklanych Bransoletka z koralików szklanych 2
Na stanie
40,00 zł
Bransoletka z koralików szklanych w kolorze zgaszonego błękitu. Centralnie umieszczony koralik szklany w formie trójkąta o rozmiarze boku 18 mm. Bardzo ładnie wyglądające fasetowane drobne koraliki 4 x 6 mm. Bransoletka jest zapinana na karabińczyk z opcją regulowania jej długości. Elementy metalowe - stal szlachetna.
Bransoletka ze szkłem Murano Bransoletka ze szkłem Murano 2
Na stanie
40,00 zł
Bransoletka z zielonym koralikiem przywiezionym z wyspy Murano we Włoszech. Koralik wielkości 1 cm zamontowany na zielonej kauczukowej lince typu zamsz. Zapinana na karabińczyk. Rozmiar na nadgarstek 15-19 cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki. Jest to jedyna i niepowtarzalna bransoletka.
Bransoletka fasetowane kryształy szklane Bransoletka fasetowane kryształy szklane 2
Na stanie
40,00 zł
Bransoletka z drobno fasetowanych kryształów szklanych o rozmiarze 12 mm. Bransoletka jest przeźroczysta przydymiona na kolor niebieski. Rozmiar bransoletki będzie odpowiedni na nadgarstek o obwodzie do 17,5 cm.
Zielona bransoletka ze szkłem Murano Zielona bransoletka ze szkłem Murano 2
Brak na stanie
40,00 zł
Bardzo delikatna i przepiękna bransoletka w zielonym kolorze. Ozdobą bransoletki jest niewielki koralik szklany ze szkła Murano.Wielkość koralika 13 mm/ 10mm. Zielona linka kauczukowa i zapięcie ze stali szlachetnej. Wielkość bransoletki może zostać dopasowana do indywidualnych rozmiarów.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.