Bransoletki

Bransoletki Biżuteria Iwona Piecuch
Czerwona pleciona bransoletka z koralikami Toho Czerwona pleciona bransoletka z koralikami Toho 2
Na stanie
Koraliki TOHO, kamienie

Czerwona pleciona bransoletka z koralikami Toho

ZL187
75,00 zł
Czerwona pleciona bransoletka z koralikami Toho w kolorze czerwono różowym. Koraliki oplecione na skórzanym rzemieniu w kolorze stalowym. Zapięcie na guzik. Bardzo wygodna do noszenia.
Zielona bransoletka z tulipanami Zielona bransoletka z tulipanami 2
Na stanie
Koraliki, kamyki, polimery

Zielona bransoletka z tulipanami

P604
60,00 zł
Zielona bransoletka z tulipanami na łańcuszku ze stali szlachetnej. Tulipany długość 10 mm.
Bransoletka różowe kwiaty Bransoletka różowe kwiaty 2
Na stanie
Koraliki, kamyki, polimery

Bransoletka różowe kwiaty

P605
55,00 zł
Bransoletka różowe kwiaty. Żółte kwiaty tulipanki o długości ok 10 mm na łańcuszku ze stali szlachetnej. Bransoletka zapinana na karabińczyk, umożliwia dopasowanie do każdego obwodu nadgarstka.
Kolorowa bransoletka Kolorowa bransoletka 2
Na stanie
Bransoletki

Kolorowa bransoletka

ZPola 596
55,00 zł
Kolorowa bransoletka z kwiatkami ozdobionymi kolorowym pyłkiem. Kwiatki zawieszone na łańcuszku ze stali szlachetnej. Długość bransoletki 20 cm. Bransoletka zapinana na karabińczyk co pozwoli na dopasowanie do własnego obwodu nadgarstka.
Fioletowo turkusowa bransoletka Fioletowo turkusowa bransoletka 2
Na stanie
Bransoletki

Fioletowo turkusowa bransoletka

ZPola 595
55,00 zł
Fioletowo turkusowa bransoletka wykonana ręcznie z glinki polimerowej. Bransoletka w kolorze fioletu i turkusu. Wnętrza elementów bransoletki ozdobione perłowym pyłkiem w kolorze mocnej zieleni. Bransoletka z dzwonkami o wielkości ok 8-10 mm i całkowitej długości 19 cm. Zapięcie na karabińczyk umożliwia dopasowanie bransoletki do indywidualnego rozmiaru....
Bransoletka stare złoto Bransoletka stare złoto 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka stare złoto

ZPola 594
55,00 zł
Bransoletka z glinki polimerowej wykonana ręcznie w kolorze starego złota. Elementy bransoletki wielkości ok 6-8 mm. Bransoletka na drobnym łańcuszku ze stali szlachetnej o całkowitej długości 18,5 cm. Istnieje możliwość dopasowania długości bransoletki.
Zielono różówa bransoletka Zielono różówa bransoletka 2
Na stanie
Bransoletki

Zielono różówa bransoletka

ZPola 592
60,00 zł
Zielono różowa bransoletka z glinki polimerowej. Bransoletka jest w kolorze ciemnej zgaszonej zieleni z perłowym połyskiem ozdobiona blado różowym pyłkiem we wnętrzu każdego dzwoneczka. Lśniący łańcuszek ze stali szlachetnej. Długość bransoletki 19 cm, zapinana na karabińczyk, co pozwala na dopasowanie bransoletki na każdy rozmiar do 19 cm w obwodzie...
Zielona bransoletka kwiatki Zielona bransoletka kwiatki 2
Na stanie
Bransoletki

Zielona bransoletka kwiatki

ZPola 591
60,00 zł
Zielona bransoletka z kwiatów. Wykonana ręcznie z masy polimerowej w kolorze zielonym, dodatkowo ozdobionej kolorowymi pyłkami. Kwiatki wielkości 10 mm. Zapinana na karabińczyk dopasuje się do obwodu nadgarstka.
Fioletowa bransoletka kwiatki Fioletowa bransoletka kwiatki 2
Na stanie
Bransoletki

Fioletowa bransoletka kwiatki

ZPola 588
60,00 zł
Fioletowa bransoletka kwiatki z glinki polimerowej ozdobionej płatkami złotego szlagmetalu. Kwiatki wykonane ręcznie. Bransoletka jest lekka. Kwiatki wielkości od 10 do 20 mm zawieszone na łańcuszku ze stali szlachetnej. Bransoletka przepięknie prezentuje się na nadgarstku.
Bransoletka pomarańcza z różem Bransoletka pomarańcza z różem 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka pomarańcza z różem

ZPola 589
55,00 zł
Kolorowa bransoletka kwiatki z glinki polimerowej. Elementy bransoletki w kształcie kwiatków i dzwonków wykonane ręcznie w kolorach pomarańczy z różem. Bransoletka jest lekka. Kwiatki i dzwonki zawieszone na łańcuszku ze stali szlachetnej. Bransoletka prezentuje się pięknie na nadgarstku..
Bransoletka z kwiatków Bransoletka z kwiatków 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka z kwiatków

ZPola 583
55,00 zł
Bransoletka z kwiatków z masy polimerowej. 25 kwiatków wykonanych ręcznie w kolorze zielonym i refleksami złotymi. Wielkość kwiatków ok 8 mm. Metalowe elementy wykonane ze stali szlachetnej. Bransoletka w stylu romantycznym idealnie uzupełni twoją stylizację
Bransoletka szkło weneckie niebieska Bransoletka szkło weneckie niebieska 2
Na stanie
Strona główna

Bransoletka szkło weneckie niebieska

ZAnabella126
65,00 zł
Bransoletka szkło weneckie niebieska. Koraliki wielkości od 8 do 12 mm. Koraliki z charakterystycznymi dla tego szkła srebrnymi refleksami wewnątrz. Bransoletka ze względu sposób zamontowanych koralików sprawia, że słychać przyjemny brzęk przesuwających się po ręku elementów bransoletki. Bransoletka jest zapinana na karabińczyk z opcją regulowania jej...
Czerwona bransoletka z koralikami szklanymi Czerwona bransoletka z koralikami szklanymi 2
Na stanie
Koraliki TOHO, kamienie

Czerwona bransoletka z koralikami szklanymi

ZL173
75,00 zł
Czerwona bransoletka z koralikami szklanymi w kolorze czerwono złotym. Bransoletka wykonana ręcznie, koraliki zostały oplecione na skórzanym rzemieniu w kolorze brązowym. Wielkość koralików do 4 mm. Wykorzystano koraliki Toho i różne szklane drobne koraliki. Rozmiar bransoletki na rękę o obwodzie do 17,5 cm. Bransoletka jest zapinana na guzik. Bardzo...
Kolorowa bransoletka Kolorowa bransoletka 2
Na stanie
Bransoletki drobne

Kolorowa bransoletka

YS114
55,00 zł
Kolorowa bransoletka z drobnych szklanych koralików takich jak Toho, Miyuki, ozdobnych kwiatków z kolorowego hematytu. Bransoletka na drucie pamięciowym, który powoduje, że bransoletka pasuje na każdy nadgarstek. Koraliki w kolorze niebieskim, turkusowym, złotym, zielonym.
Różowa bransoletka Różowa bransoletka 2
Na stanie
Bransoletki

Różowa bransoletka

Pola 526
65,00 zł
Różowa bransoletka z glinki polimerowej. Koraliki wykonane ręcznie w kolorach różu, bieli i szarości. Koraliki bransoletki to nawinięte cieniutkie płatki kolorowej masy polimerowej i sprawiają wrażenie słodkich pianek. Koraliki zostały zawieszone na łańcuszku ze stali szlachetnej.
Bransoletka z dużym szklanym koralikiem Bransoletka z dużym szklanym koralikiem 2
Na stanie
Bransoletka z dużym biało srebrnym koralikiem szklanym. Wnętrze koralika w stylu szkła Murano i wielkości 18 mm /12 mm. Dodatkowo po obu stronach koraliki kryształu górskiego. Bransoletka zamontowana na szarej lince kauczukowej. Zapięcie stal szlachetna.
Bransoletka z dekoracyjnym koralikiem Bransoletka z dekoracyjnym koralikiem 2
Na stanie
40,00 zł
Bransoletka z dekoracyjnym koralikiem w kolorach brązu. Koralik szklany o rozmiarze 20 mm / 8mm w kształcie brązowego walca z różowymi kuleczkami. Bransoletka jest zapinana na karabińczyk z opcją regulowania jej długości. Elementy metalowe - stal szlachetna.
Bransoletka z fioletowymi kwiatkami Bransoletka z fioletowymi kwiatkami 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka z fioletowymi kwiatkami

ZPola 298
55,00 zł
Bransoletka wykonana z ręcznie robionych kwiatków z masy polimerowej. Kwiatki wykonane z wielka starannością w rozmiarze ok. 14 mm. Łańcuszek stal szlachetna. Całkowita długość bransoletki ok 23,5 cm. Poinformuj mnie jeśli potrzebujesz innej długości.
Bransoletka różowa Bransoletka różowa 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka różowa

Small92
40,00 zł
Bransoletka z różowymi koralikami szklanymi zapinana na karabińczyk. Na środku bransoletki znajduje się duży 15 mm koralik. Koralik jest ozdobiony w stylu szkła Murano. Wykończenia metalowe bransoletki to stal szlachetna.
Bransoletka w kolorze miętowym Bransoletka w kolorze miętowym 2
Na stanie
Bransoletki

Bransoletka w kolorze miętowym

ZPola 375
55,00 zł
Bransoletka w kolorze miętowym to 11 ręcznie robionych kwiatuszków z masy polimerowej w Twoim ulubionym kolorze. Wielkość kwiatków ok 10 mm. Dodatkowo dodano drobne 8 mm opale. Metalowe elementy wykonane ze stali szlachetnej. Ogniwa łańcuszka 6/7 mm. Bransoletka z kwiatkami, które są bardzo lekkie. Bransoletka nada uroku idealnie uzupełniając twoją...
Bransoletka z kryształem górskim Bransoletka z kryształem górskim 2
Na stanie
Kamienie półszlachetne

Bransoletka z kryształem górskim

Small90
50,00 zł
Bransoletka z kryształami górskimi bardzo elegancka przezroczysto szara. Nawleczona na drut pamięciowy, dzięki temu zachowuje na ręku okrągły kształt. Szary rzemyk silikonowy i zapięcie ze stali szlachetnej. Regulowana dzięki dodatkowemu łańcuszkowi.
Bransoletka z koralików szklanych Bransoletka z koralików szklanych 2
Na stanie
40,00 zł
Bransoletka z koralików szklanych w kolorze zgaszonego błękitu. Centralnie umieszczony koralik szklany w formie trójkąta o rozmiarze boku 18 mm. Bardzo ładnie wyglądające fasetowane drobne koraliki 4 x 6 mm. Bransoletka jest zapinana na karabińczyk z opcją regulowania jej długości. Elementy metalowe - stal szlachetna.
Bransoletka ze szkłem Murano Bransoletka ze szkłem Murano 2
Na stanie
40,00 zł
Bransoletka z zielonym koralikiem przywiezionym z wyspy Murano we Włoszech. Koralik wielkości 1 cm zamontowany na zielonej kauczukowej lince typu zamsz. Zapinana na karabińczyk. Rozmiar na nadgarstek 15-19 cm. Istnieje możliwość dopasowania bransoletki. Jest to jedyna i niepowtarzalna bransoletka.
MATOWY SODALIT Z KRYSZTAŁEM I JADEITEM
Na stanie
Kamienie półszlachetne

MATOWY SODALIT Z KRYSZTAŁEM I JADEITEM

Joy 1405
50,00 zł
Matowy sodalit z kryształem i jadeitem to bardzo elegancka bransoletka. Kamienie ozdobione dodatkowo srebrnym hematytem i srebrnymi przekładkami. Koraliki sodalit wielkość 8 mm, matowy i błyszczący kryształ 10 mm Bransoletka na gumce silikonowej.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.