Nowości w ofercie

Kolorowa Biżuteria

Iwony Piecuch

Biżuteria wykonana z przepięknie barwionych kamieni półszlachetnych, błyszczących szklanych koralików i kryształków, czy masy polimerowej dającej nieskończone możliwości tworzenia elementów do każdego rodzaju biżuterii.

O mnie

Dawno temu będąc małą dziewczynką miałam sen, że jestem w pokoju wypełnionym całym mnóstwem mieniących się świecidełek, wszędzie porozsypywane były odbijające światło kryształki , a z pólek wokół zwisała kolorowa biżuteria. W oczach dziecka sen wydał się magiczny wręcz nierzeczywisty bo nigdy wcześniej nie byłam w takim miejscu. O śnie szybko zapomniałam. W szkole bardziej niż plastyka interesowała mnie matematyka. Mimo tego od zawsze interesowało mnie wszelakie rękodzieło. Dużo szyłam, robiłam na drutach i szydełku, haftowałam i znajdowałam ogrom radości w procesie tworzenia. Gdziekolwiek byłam wyszukiwałam miejsca gdzie można uczyć się różnych technik. Poznałam Ebru w Turcji, zdobiłam ceramikę i malowałam akwarelą mieszkając w Wiedniu. Zakochałam się w warszawskiej Sztukarni, gdzie poznałam dużo ludzi pełnych pasji jak ja i uczestniczyłam tam w wielu warsztatach.

Pewnego dnia siedząc w mojej pracowni i nawlekając mieniące się w świetle słońca drobne kryształki przypomniałam sobie ten sen z dzieciństwa jak by był przepowiednią. Z wykształcenia jestem ekonomistką oddaną pasji tworzenia niezwykle kolorowej biżuterii szytej ręcznie ze szklanych koralików, robionej z masy polimerowej, biżuterii z kamieni półszlachetnych czy wyplatanej z drutu jubilerskiego. Od czasu do czasu odwiedzam mojego nauczyciela rysunku i maluję obrazy tak samo pełne barw by cieszyły oczy moich najbliższych. Od kilku lat prowadzę warsztaty w warszawskiej Sztukarni i dla okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich w miejscu gdzie obecnie mieszkam z tworzenia biżuterii z masy polimerowej również dla dzieci.

Zapraszam Cię do mojego świata barwnej biżuterii, niech wypełni też Twój świat.
Iwona Piecuch

Śledź mnie na Instagram-ie

@instagram

Bądź w kontakcie ze mną

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.