zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

No products at this time.

Blog

Kamienie półszlachetne

Kamienie półszlachetne

Bardzo ładny długi podwójny naszyjnik z różnych koralików szklanych, masy perłowej i kamieni jadeit.
Naszyjnik składa się z 2 sznurów kamieni półszlachetnych - jadeit, kryształ górski, agat biały i koralików szklanych. Naszyjnik jest przeźroczysto biały. Długość naszyjnika 100 cm.
Naszyjnik długości 90 cm kamienie sodalit, hematyt, jadeit, labradoryt i masa perłowa. Naszyjnik jest w kolorze ciemno szaro, niebiesko zielony.
Naszyjnik długości 85 cm wykonany z kamieni półszlachetnych jadeit i koralików szklanych. Dodatkowo zawiera perły słodkowodne i złoty hematyt.
Naszyjnik z różnych koralików i hematytem w barwach żółtych i szarych, zakładany przez głowę, długość ok. 65 cm
Naszyjnik z różnych koralików szklanych i hematytem, agatem, koralem, zakładany przez głowę, długość ok. 65 cm
Naszyjnik długości 75 cm perła słodkowodna, kamienie hematyt i koraliki szklane. Naszyjnik jest w kolorze brązowym i złotym.
Długi naszyjnik z kamieni półszlachetnych w kolorze granatu.
Naszyjnik składa się z 2 sznurów koralików szklanych, kamieni jadeit, agat i ametyst. Jest w kolorze ciemnego fioletu i ma długość 95 cm.
Naszyjnik składa się z 2 sznurów koralików o długości 90 cm. Wykonany jest z kamieni półszlachetnych i koralików szklanych w kolorze malinowo różowym.
Naszyjnik składa się z 3 sznurów koralików szklanych, masy perłowej i kamieni jadeit. Jest w delikatnych odcieniach zieleni. Długość naszyjnika 95 cm.
Naszyjnik na szarym skręcanym sznurku z porcelanowymi koralikami i kamieniami półszlachetnymi.