zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj według

Kolor

Kolor

Blog

Kamienie półszlachetne

Kamienie półszlachetne

Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Jest to bardzo ładny, długi i podwójny sznur różnych koralików szklanych, masy perłowej i kamieni jadeit. Naszyjnik jest w delikatnych odcieniach różu i ecru. Długość naszyjnika 95 cm.
Naszyjnik z sodalitem i hematytem o długości 90 cm również z kamieniem jadeit, labradoryt i masąperłową. Naszyjnik jest w kolorze ciemno szaro, niebiesko zielony.
Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Naszyjnik składa się z 2 sznurów kamieni i koralików- jadeit, kryształ górski, agat biały i szkło. Naszyjnik jest przeźroczysto biały. Długość naszyjnika 100 cm.
Naszyjnik długości 85 cm wykonany z kamieni półszlachetnych jadeit i koralików szklanych. Dodatkowo zawiera perły słodkowodne i złoty hematyt.
Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Naszyjnik składa się z 2 sznurów koralików o długości 90 cm. Wykonany jest z kamieni półszlachetnych i koralików szklanych w kolorze malinowo różowym.
Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Zawiera koraliki z masy perłowej koraliki szklane i kamienie jadeit.
Naszyjnik na szarym skręcanym sznurku z porcelanowymi koralikami i kamieniami półszlachetnymi.
85,00 zł
Naszyjnik różowy z różnych koralików: różowy jadeit, mleczny kryształ, koral biały, różowa i ecru ceramika, szkło szlifowane, kryształki, masa perłowa, szkło weneckie, kwiatuszki z masy polimerowej.
Naszyjnik z zielonym chwostem wykonanym z cienkich poliestrowych nitek. Drobne koraliki szklane w kolorze starego złota kamiene hematyt i jaspis.
80,00 zł
Naszyjnik zielony to 90 cm różnych koralików i kamieni naturalnych. Dodatkową ozdobą są małe zielone chwosty.
Szary naszyjnik z chwostem ze skóry ekologicznej w kolorze szarym z leciutko mieniącymi się drobinkami. Chwost zawieszony na długim 75 cm naszyjniku z szarych koralików szklanych, czarnego i szarego drobnego hematytu i nieregularnego w kształcie kryształu szarego.
FB