zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

No products at this time.

Blog

Kamienie półszlachetne

Kamienie półszlachetne

Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Jest to bardzo ładny, długi i podwójny sznur różnych koralików szklanych, masy perłowej i kamieni jadeit. Naszyjnik jest w delikatnych odcieniach różu i ecru. Długość naszyjnika 95 cm.
Naszyjnik z sodalitem i hematytem o długości 90 cm również z kamieniem jadeit, labradoryt i masąperłową. Naszyjnik jest w kolorze ciemno szaro, niebiesko zielony.
Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Naszyjnik składa się z 2 sznurów kamieni i koralików- jadeit, kryształ górski, agat biały i szkło. Naszyjnik jest przeźroczysto biały. Długość naszyjnika 100 cm.
Naszyjnik z różnych kamieniami i koralikami szklanymi. Zakładany przez głowę, długość ok. 80 cm
Naszyjnik długości 85 cm wykonany z kamieni półszlachetnych jadeit i koralików szklanych. Dodatkowo zawiera perły słodkowodne i złoty hematyt.
Długi naszyjnik z kamieni półszlachetnych w kolorze granatu. Jest w kolorze granatowym i ma długość 95 cm.
Naszyjnik składa się z 2 sznurów koralików szklanych, kamieni jadeit, agat i ametyst. Jest w kolorze ciemnego fioletu i ma długość 95 cm.
Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Naszyjnik składa się z 2 sznurów koralików o długości 90 cm. Wykonany jest z kamieni półszlachetnych i koralików szklanych w kolorze malinowo różowym.
50,00 zł
Naszyjnik długości 65 cm wykonany z koralików z kamieni półszlachetnych (onyks hematyt i noc kairu) i koralików szklanych. Naszyjnik jest w kolorze czarnym.
Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Zawiera koraliki z masy perłowej koraliki szklane i kamienie jadeit.
Naszyjnik na szarym skręcanym sznurku z porcelanowymi koralikami i kamieniami półszlachetnymi.
85,00 zł
Naszyjnik różowy z różnych koralików: różowy jadeit, mleczny kryształ, koral biały, różowa i ecru ceramika, szkło szlifowane, kryształki, masa perłowa, szkło weneckie, kwiatuszki z masy polimerowej.