Koraliki

Długi zielony naszyjnik z kryształkami Długi zielony naszyjnik z kryształkami 2
  • Nowy
Na stanie
90,00 zł
Długi zielony naszyjnik w kolorze zielonym. Naszyjnik ma długość 90 cm. Owinięty na nadgarstku może być noszony jak bransoletka.
Turkusowy naszyjnik z kryształkami Turkusowy naszyjnik z kryształkami 2
  • Nowy
Na stanie
60,00 zł
Turkusowo srebrno biały naszyjnik z drobnymi kryształkami. Turkusowa nitka wpleciona w koraliki szklane. Naszyjnik leży wokół szyi, długość ok 41 cm.
Złoto czerwony naszyjnik z kryształkami Złoto czerwony naszyjnik z kryształkami 2
  • Nowy
Na stanie
60,00 zł
Złoto czerwony naszyjnik z kryształkami. Szklane kryształki delikatnie i pięknie wyglądają na szyi. Naszyjnik ma długość 42 cm.
Naszyjnik z kryształkami srebrnymi Naszyjnik z kryształkami srebrnymi 2
  • Nowy
Na stanie
60,00 zł
Naszyjnik z kryształkami w kolorze srebrnym. Naszyjnik ma długość 42 cm. Różne kształty koralików wielkości 2-6 mm, drobne kwiatki z masy polimerowej.
Złoto brązowy naszyjnik z kryształkami Złoto brązowy naszyjnik z kryształkami 2
  • Nowy
Na stanie
60,00 zł
Złoto brązowy naszyjnik z kryształkami. Szklane kryształki delikatnie i pięknie wyglądają na szyi. Naszyjnik ma długość 42 cm.
Naszyjnik z kryształkami Naszyjnik z kryształkami 2
  • Nowy
Na stanie
Koraliki

Naszyjnik z kryształkami

Pi 002
50,00 zł
Naszyjnik z kryształkami w kolorach brązu i czerwieni. Szklane kryształki są delikatne i mają subtelny blask dzięki temu pięknie wyglądają na szyi. Naszyjnik ma długość 38 cm.
Kolorowy naszyjnik Kolorowy naszyjnik 2
  • Nowy
Na stanie
Koraliki

Kolorowy naszyjnik

Pi 001
60,00 zł
Ten wspaniały naszyjnik jest prawdziwym festiwalem kolorów gdzie na delikatnej bazowej nici w pastelowych kolorach zostały wplecione szklane koraliki sztuczne perełki. Koraliki różnych rozmiarów i kształtów to barwne subtelne gradienty, które tworzą harmonijną kompozycję. Długość naszyjnika 42 cm
Fioletowy naszyjnik z koralików szklanych Fioletowy naszyjnik z koralików szklanych 2
Na stanie
Fioletowy naszyjnik z koralików szklanych. Po środku kwiatek z ciętego szkła o średnicy 12 mm. Koraliki szklane i hematyt wielkości 3- 6 mm. Długość naszyjnika 45 cm.
Naszyjnik z kryształkami i perełkami Naszyjnik z kryształkami i perełkami 2
Na stanie
85,00 zł
Podwójny naszyjnik z koralikami szklanymi i perełkami w kolorze błękitno białym. Dzięki dwóm sznurom koralików, podwójny naszyjnik tworzy warstwową strukturę, która dodaje głębi i interesującego efektu wizualnego i można go nosić również pojedynczo. Naszyjnik zawiera różne koraliki szklane, drobne kamienie i perły słodkowodne.
Naszyjnik z czerwonym tulipanem Naszyjnik z czerwonym tulipanem 2
Na stanie
55,00 zł
Naszyjnik z czerwonym tulipanem. Zawieszka tulipan ze szkła wielkości 2 cm. Czerwone kryształki szklane 3 mm ze złotymi koralikami MIyuki 1,5 mm. Naszyjnik długości 45 cm.
Naszyjnik z drobnych koralików Naszyjnik z drobnych koralików 2
Na stanie
65,00 zł
Naszyjnik z drobnych koralików szklanych z hematytem i kryształek szklanym. Naszyjnik jest w kolorze różowo, turkusowo złotym. Długość naszyjnika 47 cm. Zapięcie stal szlachetna złocona.
Pomarańczowy naszyjnik z koralików szklanych Pomarańczowy naszyjnik z koralików szklanych 2
Na stanie
Pomarańczowy naszyjnik z koralików szklanych. Po środku kwiatek z ciętego szkła o średnicy 12 mm. Różnego kształtu koraliki szklane i hematyt wielkości 3- 6 mm. Długość naszyjnika 45 cm. Naszyjnik delikatny pięknie prezentuje się na szyi.
Czerwony naszyjnik z koralików szklanych Czerwony naszyjnik z koralików szklanych 2
Na stanie
Czerwony naszyjnik z koralików szklanych. Po środku kwiatek z ciętego szkła o średnicy 12 mm. Różnego kształtu koraliki szklane i hematyt wielkości 3- 6 mm. Długość naszyjnika 45 cm. Drobny i delikatny naszyjnik.
Naszyjnik z kryształkiem cieniowany Naszyjnik z kryształkiem cieniowany 2
Na stanie
65,00 zł
Naszyjnik z kryształkiem cieniowany w kolorze niebiesko czerwonym. Elementem ozdobnym jest centralnie umieszczony szklany kryształek w kształcie kropli długości 18 mm. Dodatkowo pomiędzy kryształkami są złote hematyty. Długość naszyjnika ok 47 cm plus 2,5 cm przedłużka. Elementy wykończeniowe ze stali szlachetnej.
Naszyjnik z kryształkiem niebieskim Naszyjnik z kryształkiem niebieskim 2
Na stanie
65,00 zł
Naszyjnik z kryształkiem niebieskim w złotej oprawie i rozmiarze 18/ 13 mm. Niezwykle efektowne elementy naszyjnika to złoty i niebieski hematyt i drobne szklane niebieskie kryształki. Długość ok 45 cm z możliwością przedłużenia 3 cm.
Żółty naszyjnik z koralików szklanych Żółty naszyjnik z koralików szklanych 2
Brak na stanie
Żółty naszyjnik z koralików szklanych. Po środku kwiatek z ciętego szkła o średnicy 12 mm. Różnego kształtu koraliki szklane i hematyt wielkości 3- 6 mm. Długość naszyjnika 45 cm.
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.