zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

No products at this time.

Blog

Naszyjniki

Naszyjniki

Bardzo efektowny naszyjnik wykonany z ceramiki i kul z różyczek w kolorze szarym. Kule ceramiczne - rozmiar 3,5 cm, 2 cm. Kule z szytych ręcznie małych różyczek z taśmy atłasowej. Sznurek skręcany wiskozowy w kolorze szarym. Długość naszyjnika ok. 50 cm plus 5 cm przedłużka.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach zieleni, zawieszone na bardzo ładnym zielonym łańcuszku. Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm i zakładany przez głowę.
Bardzo ładny długi podwójny naszyjnik z różnych koralików szklanych, masy perłowej i kamieni jadeit.
Naszyjnik z wykonanymi ręcznie dzwoneczkami z masy polimerowej w kolorze srebrnym. Szary skręcany sznurek.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach różu, zawieszone na bardzo ładnym kremowym łańcuszku.Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik z ręcznie szytych kwiatków z tafty w odcieniach błękitu i szarości z koralikami z ceramiki.
Naszyjnik z różnych koralików szklanych i hematytem, agatem, koralem, zakładany przez głowę, długość ok. 65 cm
Naszyjnik składa się z 2 sznurów kamieni półszlachetnych - jadeit, kryształ górski, agat biały i koralików szklanych. Naszyjnik jest przeźroczysto biały. Długość naszyjnika 100 cm.
Naszyjnik z ręcznie robionych kwiatków z masy polimerowej. Kwiatki wielkości 2,0-3,5- cm w w kolorze czerwono różowym, zawieszone na bardzo ładnym czarnym łańcuszku. Naszyjnik ma długość ok 80 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach błękitu, zawieszone na bardzo ładnym niebieskim łańcuszku. Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik długości 90 cm kamienie sodalit, hematyt, jadeit, labradoryt i masa perłowa. Naszyjnik jest w kolorze ciemno szaro, niebiesko zielony.
Naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach zieleni, zawieszone na bardzo ładnym zielonym łańcuszku.Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.