zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

No products at this time.

Blog

Naszyjniki

Naszyjniki

Naszyjnik z różyczkami i ceramiką. Bardzo efektowny naszyjnik wykonany z ceramiki i kul z różyczek w kolorze szarym. Kule ceramiczne - rozmiar 3,5 cm, 2 cm. Kule z szytych ręcznie małych różyczek z taśmy atłasowej. Sznurek skręcany wiskozowy w kolorze szarym. Długość naszyjnika ok. 50 cm plus 5 cm przedłużka.
Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Jest to bardzo ładny, długi i podwójny sznur różnych koralików szklanych, masy perłowej i kamieni jadeit. Naszyjnik jest w delikatnych odcieniach różu i ecru. Długość naszyjnika 95 cm.
Naszyjnik dzwoneczki z masy polimerowej. Dzwoneczki robione ręcznie z białej glinki ozdobionej srebrną folią i pastą. Szary skręcany sznurek. Naszyjnik jest długości ok 50 cm z możliwością przedłużenia o 4 cm.
Naszyjnik z ręcznie szytych kwiatków z tafty w odcieniach błękitu i szarości z koralikami z ceramiki.
Naszyjnik z różnych kamieniami i koralikami szklanymi. Zakładany przez głowę, długość ok. 80 cm
Naszyjnik dzwoneczki z masy polimerowej. Dzwoneczki zostały wykonane ręcznie z beżowej glinki ozdobionej złotą folią i pastą. Całość zamontowana na skręcanym sznurku. Naszyjnik jest długości ok 50 cm z możliwością przedłużenia o 4 cm.
Naszyjnik z sodalitem i hematytem o długości 90 cm również z kamieniem jadeit, labradoryt i masąperłową. Naszyjnik jest w kolorze ciemno szaro, niebiesko zielony.
Naszyjnik z masy polimerowej. Kwiatki wielkości 2,0-3,5- cm w w kolorze czerwono różowym, zawieszone na bardzo ładnym czarnym łańcuszku. Naszyjnik ma długość ok 80 cm, zakładany przez głowę.
Naszyjnik srebrne dzwonki zawieszone na łańcuszku w kolorze srebrnym wykonane z masy polimerowej w kolorze biało srebrnym.
Długi naszyjnik z kamieniami półszlachetnymi. Naszyjnik składa się z 2 sznurów kamieni i koralików- jadeit, kryształ górski, agat biały i szkło. Naszyjnik jest przeźroczysto biały. Długość naszyjnika 100 cm.
Naszyjnik z masy polimerowy ceramiki i srebrnego hematytu. Naszyjnik ma długość ok 50 cm, dodatkowo z możliwością jego przedłużenia o 5 cm.
Niebieski naszyjnik z ręcznie robionych koralików z masy polimerowej. Koraliki wielkości ok 2 cm w w kolorze białym i różnych odcieniach błękitu, zawieszone na bardzo ładnym niebieskim łańcuszku. Połączenie łańcuszka elementy srebrne. Naszyjnik ma długość ok 62 cm, zakładany przez głowę.