zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Najczęściej kupowane

No products at this time.

Blog

Bransoletki

Bransoletki

Delikatna bransoletka z małych kryształków i koralików Toho od 2 do 6 mm. Kryształki nawleczone na drut pamięciowy dzięki temu bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
Bransoletka z ręcznie robionymi dzwoneczkami z masy polimerowej. Wielkość dzwoneczków od 1,0 cm do 1,7 cm. Wykonane są z białej glinki polimerowej pokrytej srebrną folią. Łańcuszek w kolorze ciemnym stalowym. Wielkość bransoletki 19 cm plus 3 cm przedłużka. Istnieje możliwość dopasowania długości bransoletki na życzenie kupującego.
Bransoletka z japońskich koralików TOHO i szklanych kryształków oplecionych na skórzanym rzemieniu w kolorze granatowym. Rozmiar bransoletki na rękę o obwodzie do 18 cm. Istnieje możliwość zamówienia bransoletki pod indywidualny rozmiar.
Delikatna bransoletka w kolorze morskim z małych kryształków i koralików Toho od 2 do 6 mm. Koraliki nawleczone na drut pamięciowy.
Zestaw 3 bransoletek z kamieniami: kamienie agat szary 12 mm, kamienie jadeit 10 mm, szkło szlifowane 4 mm. Rozmiar bransoletek odpowiedni na nadgarstek o obwodzie do 17,5 cm.
Zestaw 2 bransoletek z jaspisu 10 i 6 mm. Rozmiar bransoletek będzie odpowiedni na nadgarstek o obwodzie do 17,0 cm.
Bransoletka z drobno fasetowanych kryształów szklanych o rozmiarze 12 mm. Bransoletka jest przeźroczysta przydymiona na kolor niebieski. Rozmiar bransoletki będzie odpowiedni na nadgarstek o obwodzie do 17,5 cm.
Bransoletka ręcznie pleciona z wysokiej jakości japońskich koralików Toho na skórzanym rzemieniu w kolorze złotym, koraliki czerwone, złote i kremowe.
Bransoletka z różnymi koralikami: perełką hodowlaną, kryształkami, hematytem, akrylem, na rzemieniu ekologicznym w kolorze srebrnym. Zapięcie magnetyczne ze stali szlachetnej. Bransoletka na rękę o obwodzie do 18 cm.
Bransoletka z kryształków i koralików Toho od 2 do 4 mm. Kryształki nawleczone na drut pamięciowy dzięki temu bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
55,00 zł
Bransoletka z kamieni jaspis w kolorze amarantu, koraliki o rozmiarze 12 mm. Rozmiar bransoletki będzie odpowiedni na nadgarstek o obwodzie do 18,5 cm.
Granatowa bransoletka z japońskich koralików TOHO i szklanych kryształków. Koraliki zostały oplecione na ciemno niebieskim skórzanym rzemieniu. Każda tego typu bransoletka zawiera niepowtarzalną kombinację koralików w różnych odcieniach błękitu i granatu.