zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Blog

Bransoletki

Bransoletki

Delikatna bransoletka w kolorze morskim z małych kryształków i koralików Toho od 2 do 6 mm. Koraliki nawleczone na drut pamięciowy.
Bransoletka z drobnych kryształków i koralików Toho. Ta delikatna bransoletka zawiera małe kryształki i koraliki Toho od 2 do 6 mm. Kryształki nawleczone na drut pamięciowy dzięki temu bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
Oczekiwanie na dostawę
Bransoletka z drobnych kryształków i koralików Toho od 2 do 4 mm. Kryształki nawleczone na drut pamięciowy dzięki temu bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
Bransoletka z dzwoneczkami z masy polimerowej wykonanymi ręcznie. Wielkość dzwoneczków od 1,0 cm do 1,7 cm. Zrobione zostały z białej glinki polimerowej pokrytej srebrną folią. Łańcuszek w kolorze ciemnym stalowym. Wielkość bransoletki 19 cm plus 3 cm przedłużka. Istnieje możliwość dopasowania długości bransoletki na życzenie kupującego.
Oczekiwanie na dostawę
Bransoletka z drobnych kryształków i koralików Toho od 2 do 4 mm, pośrodku kamień agat rozmiar 10 mm. Kryształki nawleczone na drut pamięciowy co sprawia, że bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
Oczekiwanie na dostawę
Niebieska bransoletka z kryształków i koralików szklanych Toho do 4 mm. Kryształki zostały nawleczone na drut pamięciowy dzięki temu bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
Bransoletka z różnymi koralikami, kamieniami jadeit, hematyt, amazonit, perłą słodkowodną, koralikami szklanymi, kwiatkami z masy polimerowej. Łańcuszek w kolorze starego złota. Wielkość bransoletki 19 cm plus 3 cm przedłużka. Istnieje możliwość dopasowania długości bransoletki na życzenie kupującego.
Czerwona bransoletka z małych kryształków i drobnych koralików Toho w złotym kolorze o rozmiarze 2 mm. Pośrodku kryształek 10 mm. Całość nawleczona na drut pamięciowy co sprawia, że bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
Oczekiwanie na dostawę
Zielona bransoletka z małych kryształków, hematytów i koralików Toho o rozmiarze 2-6 mm. Koraliki nawleczone na drut pamięciowy więc bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
Oczekiwanie na dostawę
Bransoletka z koralikami Toho kremowa, ręcznie pleciona z wysokiej jakości japońskich koralików Toho na skórzanym rzemieniu w kolorze złotym, koraliki kremowo złote.
Bransoletka z drobnych hematytów i koralików Toho o rozmiarze 2-6 mm. Całość nawleczona na drut pamięciowy dzięki temu bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
Oczekiwanie na dostawę
Jasno żółta bransoletka z kryształków i koralików Toho o rozmiarze 2-4 mm. Koraliki zostały nawleczone na drut pamięciowy przez co bransoletka jest bardzo łatwa w zakładaniu.
FB